BAZÉNOVÁ TECHNOLOGIE


Každý bazén potřebuje své technologické zázemí. Záleží na Vás a Vašich možnostech, kam můžete bazénovou technologii umístit. Ať už technologický panel nebo technologická šachta na bazénu je od nás připravena pro jednoduché zapojení PLUG & SWIMM. Pro zapojení bazénové technologie využijte vždy pouze odborné a certifikované pracovníky z řad instalatérů a elektrikářů. 


Co vše může být součástí Vašeho technologického zázemí bazénu?

  • elektrický rozvaděč
  • bazénová filtrace
  • protiproud
  • dávkovací automaty pro úpravu vody
  • whirlpool
  • UV lampa
  • připojení na tepelné čerpadlo (bypass)
  • tepelné čerpadlo 

Kompletní nabídku bazénového příslušenství najdete zde. 

Technologický panel

Pokud máte k dispozici vlastní prostory jako garáž, zahradní domek či sklep, je pro Vás ideálním řešením technologický panel. V tomto případě je kompletní bazénová technologie instalována na panelu z pro jednoduché připojení PLUG & SWIMM. 

Technologický panel umístěný ve vlastních prostorech je snadno přístupný a bazénovou technologii jednoduše a pohodlně obsloužíte. Vývody lze připravit jak na pravé, tak levé straně panelu. Ideální umístění technologického panelu je do 10m od bazénu. Pokud by u Vás byla vzdálenost delší, navrhneme Vám individuální řešení. 
 


Technologická šachta 

Technologická šachta je řešením, pokud nemáte k dispozici vlastní prostor pro technologický panel. Ideálním volbou je integrovaná šachta na bazénu, tvořící jeden celek s bazénem. K rozměru bazénu je tak nutno počítat ještě cca 1,5 m navíc. 

Kompletní bazénová technologie je nenápadně ukryta za bazénem pod úrovní terénu. Jediné, co technologickou šachtu prozradí, je poklop, který Vám můžeme nabídnout v různém barevném provedení, aby co nejvíce splynul s okolním terénem. I technologická šachta je připravena pro jednoduché připojení PLUG & SWIMM. 

V případě potřeby Vám technologickou šachtu můžeme vyrobit i jako samostatný celek, oddělenou od bazénu. V tomto případě je ideální vzdálenost od bazénu stejně jako u technologického panelu 10 m. Při větší vzdálenosti je třeba navrhnout individuální řešení.